Prohlášení o přístupnosti

Základní informace
Na těchto stránkách jsou  informace  související s výkonem veřejné správy zveřejňovány tak, aby se s nimi v nezbytném rozsahu mohly seznámit i osoby se zdravotním postižením. Webová prezentace vyhovuje ve vysoké míře požadavkům kladeným Vyhláškou č. 99/2019 Sb., o formě zveřejňování informací souvisejících s výkonem veřejné správy prostřednictvím webových stránek pro osoby se zdravotním postižením (vyhláška o přístupnosti).

Obsah webu
Písmo webu je definováno pomocí relativních jednotek a lze jej zvětšovat a zmenšovat nastavením internetového prohlížeče.
Veškerý obsah webu je organizován hierarchicky. Informaci o tom, kde se v hierarchii webu právě nacházíte, naleznete pomocí „drobkové navigace“.
Stránky využívají CSS. I bez těchto doplňků jsou stránky standardně ovladatelné a plně použitelné.
V případě reklamy nebo upoutávky může být použita technologie Adobe Flash.

Doporučená rozšíření prohlížeče
Na tomto webu mohou být vybrané informace (dokumenty) nabízeny ve formátech PDF, DOC, XLS nebo PPT. Tyto specifické formáty umožňují zachovat formátovací a typografické prvky, které v podobě XHTML nejsou dostupné.
Pro zobrazení těchto dokumentů lze použít např. bezplatné prohlížeče, které lze stáhnout z internetu:

Podporované prohlížeče
Podporovány jsou následující prohlížeče vždy nejméně v aktuální a předcházející verzi:

  • IE od verze 9
  • MS Edge
  • Firefox
  • Google Chrome
  • Safari

Prohlášení o použití cookies
Tyto webové stránky ukládají v souladu se zákony na vaše zařízení soubory, obecně nazývané cookies.

Co jsou cookies?

Cookies jsou malé datové soubory, díky kterým si navštívené webové stránky stránky pamatují vaše úkony a nastavení, které jste na nich provedli, takže tyto údaje nemusíte zadávat opakovaně. Cookies nepředstavují nebezpečí, mají však význam pro ochranu soukromí. Cookies nelze použít pro zjištění totožnosti návštěvníků stránek ani ke zneužití přihlašovacích údajů.

Souhlas s ukládáním cookies

Většina prohlížečů cookies automaticky akceptuje, pokud není prohlížeč nastaven jinak. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies. Použití cookies můžete omezit nebo zablokovat v nastavení svého webového prohlížeče. Informace o nastavení konkrétního prohlížeče naleznete na uvedených adresách:

Kontakt

V případě problémů s přístupností obsahu či funkčností tohoto webu, kontaktujte prosím webmastera.

Základní škola při dětské léčebně Luhačovice
Československé armády 465
763 26 Luhačovice
email: zslecluh@zlinedu.cz