Informace pro žáky

Ahoj,

…možná máš malinko strach odjet do lázní, protože nevíš, co Tě tam čeká…
Ale neboj, v Luhačovicích je moc hezky, a navíc je tu pro Tebe naše škola a školní klub. Poznáš mnoho nových kamarádů a kamarádek, se kterými si užiješ spoustu legrace. Už se moc těšíme, až za námi přijedeš.

Tvoji noví učitelé a spolužáci

 

PS. Do školy si přivez psací potřeby, pastelky, pravítko, kružítko, žákovskou knížku, sešity, které používáš v jednotlivých předmětech, několik náhradních nových sešitů, učebnice a pracovní sešity do matematiky, českého jazyka, prvouky, vlastivědy, přírodovědy, anglického, německého a ruského jazyka, zeměpisu, dějepisu, fyziky, přírodopisu a chemie.

A nezapomeň přibalit dobrou náladu!

Výuka v budově Miramonti

  • Je zde šest učeben pro žáky 1. – 9. ročníku.
  • Zájmovou činnost zajišťuje ve školním klubu 1 vychovatelka.

Přečti si názory svých spolužáků o naší škole. zde