Zdraví nás baví!
Dne 8. dubna jsem si připomněli Celosvětový den zdraví. V našem školním klubu jsme ho oslavili ve velkém stylu! Výživová poradkyně Mgr. Michaela Tkadlecová dětem ukázala, že zdravý životní styl potřebuje hlavně dobré stravování a pohyb. Děkujeme za skvělou a inspirativní návštěvu!
